• Anunturi

Cerere Debanare

Locul unde iţi poţi prezenta caracterul tau, cu tot ce ţine de el, locul unde poţi primi sfaturi despre iteme.
Închis
Tigey
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vin Aug 24, 2018 4:19 pm

Salut Domnule Root! M-am intors din misiune din Kabul ,Multumesc lui Dumnezeu Teafar si nevatamat! Dupa cum ti-am promis ca atunci cand voi reveni ma voi reapuca de joc (contul pe forum dateaza din 2016) deci sunt ce-l real" !
In primul rand vreau sa te Salut Respectuos Ionute :P Si sa te rog sa stergem cu buretele acel capitol neplacut in care eu inca eram un copil fara minte :( si nu stiam sa apreciez bunatatea de care tu dadeai dovada! Se pare ca 6 luni prin baza am avut timp sa ma gandesc si la metin2 :)) (jocul care mi-a mancat tineretea) :)) si sa recunosc ca eram prost rau, scuza-ma ca din cauza mea ...tipul ala care facea radio pe server sa enervat...si ma banat...pe motiv "ai luat ban prostule" (asa apare la log) si ...abuzul lui de putere ma lasat fara cont dar mi-a dat si o lectie "capul plecat de sabie nu e taiat" , asa ca imi recunosc greseala si da eram putin invidios pe el...pt ca incepusei sa vb numa cu el si numai de el dar acum realizez ca era in interesul tau ca el sa te ajute cu serverul....si nu vedeam asta insa aia e...cand nu gandesti ... la rece faci numai prostii!
Trecand peste aceste copilarii , iti cer sa ai indurare si mila:)) :)) asa cum au avut si Talibanii de mine de am ramas viu :)) si sa imi debanezi si mie contul acesta sa ma bucur de copilarie si sa imi reintalnesc vechiul colectiv, chiar am mai vb cu astia vechii si as vrea sa ne ragasim sa ne aducem aminte de istoria metin2 Tenerife! si Iti cer iertare public pentru toata nesabuiinta de care am dat dovada!
numele Contului [Ts]Asul , te rogg mult sa nu fi orgolios si prin gestul asta arata-mi ca esti acelasi om pe care-l respect ! (Au trecut 3 aniiiiiii , iarta-maaaaaaaaaa ) !

Acest subiect are 1 răspuns

Trebuie să fii autentificat/înregistrat pentru a vedea răspunsurile

Înregistrare Autentificare

Închis
  • Informaţie